Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

AquaView Daily 30 ks

Jednodenní kontaktní čočky AquaView Daily velmi vysokým procentem hydratace - 58%. Používání jednodenních kontaktních čoček zaručuje svým uživatelům pocit svěžesti a přiměřenou hydrataci čí po celý den.

Výrobce: Interojo
Kategorie: Jednodenní čočky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.2

Koupit kontaktní čočky AquaView Daily
Array
Prodejní cena406 Kč
Popis

Kontaktní čočky AquaView Daily - komfortní nošení po celý den

Kontaktní čočky AquaView Daily jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti  Interojo vyrobené z materilu Bioxifilcon A.

Kontaktní čočky AquaView Daily obsahují hyaluronát sodný a v kombinaci s materiálem, ze kterého jsou kontaktní čočky vyrobeny, je pak oční rohovka správně hydratovaná od rána až do večera. 

Jednodenní kontaktní čočky AquaView Daily mají vysoký stupen hydratace, a to 58 % vody. Dky tomu mají oči zabezpečenou optimální hydrataci, a to i na konci dne.

Kontaktní čočky AquaView Daily maj průměr 14,2 mm a zakřiven 8,6 mm. Dky své asferické konstrukci je přesnost vidění mnohem lepší než u klasických sférických konktatních čoček.  daleko lep než v přpadě klasickch sfrickch čoček.

Jednodenní kontaktní čočky AquaView Daily mají ochranný UV filtr před UVA a UVB zářením. Navíc stejně jako ostatní jednodenní čočky nevyžazdují žádnou péči a jejich nasazování je velmi snadné.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky