Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

1-Day Acuvue Moist 30 ks

Měkké jednodenní kontaktní čočky Acuvue Moist zaručují komfort nošení po celý den bez čištění, dodatečných roztoků nebo speciálních pouzder. Čočky ráno nasadíte a večer je můžete vyhodit.

Výrobce: Johnson & Johnson
Kategorie: Jednodenní čočky
Dioptrie: -12.00 do +6.00
Zakřívení (BC): 8.5, 9.0
Průměr (DIA): 14.2

Koupit kontaktní čočky 1-Day Acuvue Moist
Array
Prodejní cena486 Kč
Popis

V kontaktních čočkách 1-Day Acuvue Moist je využita speciální technologie LACREON, která umístí na povrch čočky substanci bohatou na zvlhčující složky. Substance má podobné složení jako lidské slzy a po celý den zvlhčuje oko, i během mrkání. Kontaktní čočky jsou hladké a díky tomu nedráždí oko.

Popis čoček 1-Day Acuvue Moist

1-Day Acuvue Moist jsou čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Etafilcon A, který propouští do oka 88% kyslíku a napomáhá správné funkci rohovky. Čočky 1-Day Acuvue Moist chrání oči před škodlivým UV zářením. Část oka pod čočkou je chráněna proti UVA záření z 87% a proti UVB záření z 97%. Díky bledě modrému zabarvení čoček a označení čísly „123“ lze čočky bez problémů najít v pouzdře s roztokem a pohodlně umístit do oka.

Pro koho jsou čočky určeny?

Výzkumy ukazují, že každodenní výměna kontaktních čoček zvyšuje pohodlí jejich nošení především pro uživatele trpícími alergiemi, problémy se suchýma očima či jinými potížemi.Kontaktní čočky 1-Day Acuvue Moist jsou doporučované osobám, které oceňují pohodlí a potřebují čočky, které by po celý den zvlhčovaly jejich oči.

Pokud trpíte astigmatismem, čočky 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism se speciální technologií BLINK STABILIZED zajišťující ostré a jasné vidění po celý den jsou to pravé pro vás. V čočce jsou umístěna čtyři centra stability, díky čemuž se čočka v oku nehýbe. Kontaktní čočky Acuvue Moist for Astigmatism 1 Day jsou doporučované osobám trpícím astigmatismem, které hledají kontaktní čočky s vysokou hydratací.

Kontaktní čočky 1-Day Acuvue Moist jsou dostupné v balení po 30, 90 a 180 kusech, verze pro astigmatiky je dostupná v balení po 30 kusech.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky