Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

denni jednorazove kontaktni cocky 1Jednorázové, jednodenní kontaktní čočky patří k těm nejpopulárnějším typům čoček. Jsou alternativou měkkých čoček pro opakované použití (měsíční nebo čtrnáctidenní) a k rigidním, plyn propouštějícím čočkám. Na trhu existuje široká nabídka od renomovaných výrobců, kteří se neustále snaží přicházet s inovacemi s cílem dopřát pacientům co nejlepší zážitek při jejich nošení.

bolavé oči Asi každého občas bolí oči, může to být z únavy nebo třeba z prašného prostředí. Ale také to může být oční vadou, špatně zvolenými brýlemi nebo kontaktními čočkami.

modro-fialové zářeníPotřeba chránit váš zrak je velmi důležitá. Stejně jako při různých pracovních úkonech, jako je sváření, řezaní, frézování, je potřeba chránit oči i před monitorem počítače, tabletu a dalších zářících přístrojů. Ochrana je důležitá také při volnočasových aktivitách. Před čím je důležité vaše oči chránit?

Proč vsadit na jednodenní čočkyNosíte dioptrické brýle, ale rádi byste zažili změnu a nahradili brýle kontaktními čočkami? Jak byste asi působili na své okolí bez brýlí? A zvládnete péči o své kontaktní čočky? Na trhu je velké množství druhů a výrobců kontaktních čoček. Mezi ně patří také jednodenní kontaktní čočky.

kontaktní čočky muž

Diagnostikoval vám lékař zákal oka? Toto onemocnění patří k těm častějším očním vadám, které se vyskytuji v lidské populaci. Zákal rozlišujeme na dva základní - na zelený (glaukom) a šedý (katarakta).

heterochromieŘíkáte si, že slovo heterochromie vám nic neříká a nedokážete si představit, co tedy znamená. Pro někoho je heterochromie nevšední zvláštností, jiný ji vnímá jako něco neobvyklého. Co tedy heterochromie je?

péče o kontaktní čočkyAby bylo nošení kontaktních čoček opravdu bezpečné, je velice důležité, abyste se o ně správně starali. Je to také absolutní základ pro pohodlné nošení. Jestliže se budete vašim čočkám věnovat každý den, pak si zajistíte skvělé vidění bez potíží.

makulární degeneraceZávažné onemocnění, u kterého dochází ke ztrátě centrálního vidění, v některých případech až ke ztrátě zraku, se nazývá makulární degenerace. Nejčastěji se projevuje u seniorů. Dochází k postižení žluté skvrny, což je centrální část oční sítnice.

děti nosit kontaktní čočkyČasto se setkáváme s dotazy rodičů, zda jejich děti mohou nosit kontaktní čočky. Odpověď je naštěstí jednoduchá. Ano, děti mohou nosit kontaktní čočky a jejich věk není omezen.

dítěPseudostrabismus je neodborně řečeno nepravé šilhání. To se nejčastěji projevuje u malých dětí. Rodiče v mnoha případech vedou své dítě k očnímu lékaři s tím, že jejich dítě šilhá.

kratkozrakostTéměř jedna třetina populace trpí onemocněním zvaným krátkozrakost. Krátkozrakost je odborně nazývána myopie a refrakční vada oka. K hlavním projevům krátkozrakosti patří rozmlžené a neostré vidění do dálky.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky