Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Doporučujeme

dítěPseudostrabismus je neodborně řečeno nepravé šilhání. To se nejčastěji projevuje u malých dětí. Rodiče v mnoha případech vedou své dítě k očnímu lékaři s tím, že jejich dítě šilhá.

modro-fialové zářeníPotřeba chránit váš zrak je velmi důležitá. Stejně jako při různých pracovních úkonech, jako je sváření, řezaní, frézování, je potřeba chránit oči i před monitorem počítače, tabletu a dalších zářících přístrojů. Ochrana je důležitá také při volnočasových aktivitách. Před čím je důležité vaše oči chránit?

kratkozrakostTéměř jedna třetina populace trpí onemocněním zvaným krátkozrakost. Krátkozrakost je odborně nazývána myopie a refrakční vada oka. K hlavním projevům krátkozrakosti patří rozmlžené a neostré vidění do dálky.

kontaktní čočky muž

Diagnostikoval vám lékař zákal oka? Toto onemocnění patří k těm častějším očním vadám, které se vyskytuji v lidské populaci. Zákal rozlišujeme na dva základní - na zelený (glaukom) a šedý (katarakta).

nejlevnejsi kontaktni cockyKontaktní čočky jsou pro nás již automatickou součástí našeho života. Jak tomu ale bylo v letech minulých a kdy vlastně čočky vznikly?
První zmínka o kontaktních čočkách vyslovil v renesanci Leonardo da Vinci. Tato čočka kompenzovala dioptrie ponořením oka do misky s vodou.

péče o kontaktní čočkyAby bylo nošení kontaktních čoček opravdu bezpečné, je velice důležité, abyste se o ně správně starali. Je to také absolutní základ pro pohodlné nošení. Jestliže se budete vašim čočkám věnovat každý den, pak si zajistíte skvělé vidění bez potíží.

presbyopieVáš lékař vám diagnostikoval presbyopii, neboli vetchozrakost. Tato oční vada se projevuje sníženou schopností ostrého vidění na krátkou vzdálenost. Snížená schopnost ostrého vidění je způsobena změnami v oku, jejichž příčinou je přibývající věk.

děti nosit kontaktní čočkyČasto se setkáváme s dotazy rodičů, zda jejich děti mohou nosit kontaktní čočky. Odpověď je naštěstí jednoduchá. Ano, děti mohou nosit kontaktní čočky a jejich věk není omezen.

 jak vybrat správné kontaktní čočkyZjistili jste, že špatně vidíte, ale brýle nosit nechcete. Nebo brýle nosíte už dlouho, jejich nošení vás omrzelo a ve svém životě chcete zásadní změnu? Pak jsou tím pravým řešením kontaktní čočky. Opravdu důležitým krokem je v první řadě konzultace s vaším očním lékařem. Ten vám doporučí správný typ kontaktních čoček určených pro vaši oční vadu.

nakupujte kontaktní čočkyChcete si odpočinout od svých dioptrických brýlí nebo prostě hledáte nejlevnější kontaktní čočky na českém trhu? Pořiďte si kontaktní čočky z našeho internetového obchodu Kontakto.cz.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky