Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Acuvue Oasys with Transitions 6 ks

Acuvue Oasys with Transitions jsou revoluční kontaktní čočky, které minimalizují námahu očí. K té dochází změnami světelných podmínek. Aktivně reagují na různé intenzity osvětlení a v krátkém čase se změnám přizpůsobit. Jsou skvělé jak do exteriéru, tak do interiéru, kde pracujete před počítači nebo v kanceláři, kde svítí zářivky.

Výrobce: Johnson & Johnson
Kategorie: Dvoutýdenní čočky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakřívení (BC): 8.4
Průměr (DIA): 14.0

Koupit kontaktní čočky Acuvue Oasys with Transitions
Array
Prodejní cena636 Kč
Popis

Průlomová výrobní technologie

Kontaktní čočky Acuvue® Oasys with Transitions jsou vyráběny Transitions™ Light Intelligent Technology™ a pomáhají očím rychleji se přizpůsobit přechodu do jasného světla. Tato revoluční technologie také pomáhá dokonalejšímu a ostřejšímu vidění. Unikátní materiál Senofilcon je implementován přímo do povrchu kontaktních čoček. Díky tomu jsou obrysy a barvy jasnější a sytější, bez odrazů a stínů.

Ochrana očí před UV zářením

Výrobce OASYS zajistil, aby byla zajištěna dostatečná ochrana předUV zářením. Proto obsahují kontaktní čočky Acuvue® Oasys with Transitions obsahují UV filtry té nejvyšší kvality. Poskytují 100 % ochranu proti UVB záření a více než 99 % ochranu proti UVA paprskům. Avšak nelze se spoléhat pouze na kontaktní čočky, ale kombinovat je společně se slunečními brýlemi.

Proč zvolit Acuvue® Oasys with Transitions?

Kontaktní čočky Acuvue® Oasys with Transitions poskytují vysokou hydrataci a maximální prodyšnost kyslíku. Jsou vhodné pro pacienty s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí. Navíc jsou vyráběny v širokém rozsahu dioptrií.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky