Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism 6 ks

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism jsou kontaktní čočky správnou volbou pro korekci astigmatismu. Velkou výhodou těchto kontaktních čoček je ostrý a jasný pohled do různých vzdáleností. Jedná se o kontaktní čočky s měsíční frekvencí výměny.

Výrobce: Alcon
Kategorie: Měsíční čočky / Torické čočky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Cylindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Zakřívení (BC): 8.7
Průměr (DIA): 14.5

Koupit kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism
Array
Prodejní cena986 Kč
Popis

Technologie, materiál a jedinečný design

Hlavní výhody kontaktních čoček Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism jsou velmi oblíbený silikon-hydrogel Lotrafilcon B, nadčasové technologie, které společnost Alcon používá při výrobě čoček, a také jedinečný design.

  • Výrobní technologie

    Společnost Alcon sází na nadčasové technologie, které poskytují vašim očím dokonalé okysličení a hydrataci. Technologie SmartShield a HydraGlyde® Moisture Matrix chrání vaše oči a dodávají maximální pohodlí při nošení kontaktních čoček. Minimalizují také usazování nečistot na povrchu kontaktních čoček a snižují tak případné zdravotní potíže, které by nečistoty mohly způsobit.

  • Jedinečný design

    Kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism mají design Precision Balance design. To je důvodem proč tak dobře drží v očích a při mrkání se neposouvají. Toto ocení aktivní lide, kteří si chtějí užívat volnočasové aktivity plnými doušky a nechtějí se obávat posunutí nebo vypadnutí čoček z očí.

Jednoduchá manipulace

Také kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism jejich výrobce jemně obarvil. To proto, aby byla manipulace s nimi, co nejjednodušší a pohodlná i pro začínající nositele.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky