Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks

Acuvue Oasys for Astigmatism jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které patří k nové generaci čoček, pomáhajících korigovat astigmatismus. Společnost Johnson&Johnson vyvinul tyto čočky tak, aby jejich nošení bylo maximálně komfort nošení.

Výrobce: Johnson & Johnson
Kategorie: Čtrnáctidenní čočky / Torické čočky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Cylindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25, -2.75
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.5

Koupit torické čočky Acuvue Oasys for Astigmatism
Array
Prodejní cena646 Kč
Popis

Skvělá prostupnost kyslíku

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism se mohou pochlubit vysokou propustností kyslíku skrz jejich materiál. Silikon-hydrogel je inovativní materiál, který používá hydratační technologii Hydraclear Plus. Tyto dva faktory, okysličení a hydratace, velmi ovlivňují kvalitu nošení čoček.

Snadná manipulace

Jemné zviditelňující zabarvení napomáhá s manipulací s kontaktními čočkami. Díky zabarvení jsou lépe vidět na prstě a tak lépe vložit do oka. Díky technologii Accelerated Stabilisation Design (ASD) budou čočky ve vašich očích skvěle držet.

Čočky Acuvue Oasys for Astigmatism mají dvoutýdenní frekvenci nošení s denní výměnou. Ráno čočky nasadíte, večer vyjmete z oka a řádně ošetříte. Každý den je, po dobu dvou týdnu, vložíte do vašich očí a večer je vyjmete. Další možností nošení je kontinuální nošení po dobu jednoho týdne. Čočky tedy v pondělí vložíte do očí a v neděli večer vyjmete. Vždy je nutné tuto variantu konzultovat s vašim očním lékařem.

UV filtr

Škodlivé účinky UV záření nemají šanci proniknout skrz kontaktní čočky, protože mají implementovány UV filtry. Rohovka vašich očí je tak ochráněna, ale aby došlo k ochraně celých očí a jejich okolí, je nutné kombinovat kontaktní čočky se slunečními brýlemi s UV filtry.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky