Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Proclear Sphere 6 ks

Kontaktní čočky obsahují 38% polymeru Omafilcon A a ze zbývajících 62% vodu, což spolu s nízkou středovou tloušťkou přináší kontaktním čočkám Proclear Sphere výbornou propustnost pro kyslík a současně vysokou hydrataci očí.

Výrobce: Cooper Vision
Kategorie: Měsíční čočky
Dioptrie: -20.00 do +20.00
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.2

Koupit kontaktní čočky Proclear Sphere
Array
Prodejní cena376 Kč
Popis

Vyzkoušejte kontaktní čočky Proclear Sphere

Kontaktní čočky Proclear Sphere taktéž obsahují syntetickou napodobeninu látky zvané Phosphorylcholin. Tato látka je obsažena v buněčných membránách lidského organismu, kde udržuje potřebné množství vody v buňce. Kontaktní čočky Proclear Sphere se díky němu vyznačují vysokou rezistencí vůči dehydrataci. Kontaktní čočky zůstávají vlhké a tím příjemné pro oči po celý den. Další vlastností látky Phosphorylcholin je, že zaručuje vysokou biokompatibilitu kontaktních čoček Proclear Sphere – kontaktní čočka, jakožto cizí předmět, je tělem přijata za velmi malé „odmítavé reakce“. Phosphorylcholin na povrchu kontaktních čoček vytváří ochranný film, který zabraňuje usazování proteinů a lipidů, což způsobují diskomfort a zároveň snižují propustnost kyslíku.

Kontaktní čočky Proclear Sphere jsou velmi vhodné pro uživatele trpící tzv. syndromem suchého oka i osoby, které nosí kontaktní čočky 12 hodin denně a ty, kteří pracují v klimatizovaném prostředí.

 

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky