Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Miru 1 Day 30 ks

Díky tenkému obalu, který je přibližně 1 mm, se kontaktní čočky Miru 1 Day pohodlně vejdou do peněženky nebo malé kabelky. V každém proužku naleznete 3 páry kontaktních čoček. V případě nečekané situace budete mít své kontaktní čočky vždy při sobě. Skvělé jsou také při sportování nebo cestování.

Výrobce: Menicon Co. Ltd.
Kategorie: Jednodenní čočky
Dioptrie: -10.00 do -0.50
Zakřívení (BC): 8.7
Průměr (DIA): 14.0

Koupit jednodenní čočky Miru 1 Day
Array
Prodejní cena532 Kč
Popis

Blistr kontaktních čoček Miru 1 Day se oproti ostatním obalům snadněji otevírá. Navíc je v blistru zajištěno maximální bezpečí a minimalizována kontaminace vnitřního prostředí. Vaše čočky jsou tak 100 % připraveny k použití. Po otevření obalu čoček je jednoduše nasadíte, protože vnější povrch čočky je vždy směrem vzhůru.

Pohodlné nošení po celý den

Kontaktní čočky Miru 1 Day jsou vyráběny z hydrogelu Hioxifilcon A. Tento polymer obsahuje velké množství hydroxylových radikálů, které na svůj povrch váží vodu a tím poskytují čočkám celodenní hydrataci, obsah vody v čočkách je 57%. Společně s vodou na sebe váží lidské slzy a velmi shodně napodobují jejich strukturu. Velmi pozitivní je také okysličení 25 Dk/t, které pomáhá udržet vaše oči svěží.

Japonské moderní technologie

V průběhu výroby je velice ostře sledováno, jaký objem materiálu je do čoček vstřikován. Stejně tak je pečlivě kontrolováno, jakou rychlostí se stroj otáčí. Oba tyto procesy zajišťuje patentovaná technologie CENTRAFORM™. Kontaktní čočky mají na konci výrobního procesu dokonale hladké hrany, při mrkání a jejich nošení nedochází k podráždění očí.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky