Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Dailies TOTAL1 - 30 ks

Nejnovější denní čočky Dialies TOTAL1 od firmy Alcon s až 80% obsahem vody. Kontaktní čočky Dailies TOTAL1 jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky od výrobce Alcon (dříve Ciba Vision), které mají proměnlivý obsah vody.

Výrobce: Alcon
Kategorie: Jednodenní čočky
Dioptrie: -12.00 do +6.00
Zakřívení (BC): 8.5
Průměr (DIA): 14.1

Koupit kontaktní čočky Dailies TOTAL1
Array
Prodejní cena849 Kč
Popis

Proč vyzkoušet kontaktní čočky Dailies TOTAL1?

Jádro jednodenních kontaktních čoček Dailies TOTAL1 tvoří silikon-hydrogel obsahující 33 % vody, což je množství dostatečné k zajištění potřebné propustnosti kyslíku. Naopak povrch čočky, který přichází do styku s jemnými a citlivými tkáněmi oka, je vytvořen z klasického hydrogelu, který se vyznačuje vysokým obsahem vody. Spojením těchto materiálů vznikla oku příjemná, jemná a hladká kontaktní čočka, která poskytuje nositeli pocit pohodlí po celou dobu, kdy je nasazena v oku.

Jednodenní kontaktní čočky Dailies TOTAL1 obsahují fosfatydylocholin -  přírodní látku obsaženou v lidských slzách, díky čemuž poskytují očím 100% hydrataci.

Kontaktní čočky Dailies TOTAL1 patří mezi jednodenní kontaktní čočky u kterých odpadá nutnost jejich dezinfekce a zároveň nedochází na jejich povrchu k ukládání nečistot.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky