Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

SofLens 59 6 ks

Kontaktní čočky SofLens 59 jsou skvělou volbou pro pacienty, kteří s kontaktními čočkami začínají. Výrobce Bausch & Lomb využívá mnohaleté zkušenosti ve výrobě kontaktních čoček a díky tomu jsou kontaktní čočky SofLens 59 velmi pohodlné a příjemné. Patří k měsíčním čočkám, které jsou vhodné pro denní nošení, nový pár se vyměňuje po měsíci nošení.

Výrobce: Bausch & Lomb
Kategorie: Měsíční čočky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.2

Koupit kontaktní čočky SofLens 59
Array
Prodejní cena266 Kč
Popis

Ochrana před ukládáním depozit

Mnoho pacientů trpí různými alergiemi a podrážděním očí, které způsobují usazená depozita na povrch kontaktních čoček. Hilafilcon B je hydrogelový materiál, který umožňuje zadržování dostatečného množství vody, a proto jsou kontaktní čočky odolné vůči ukládání depozit.

Jednoduchá manipulace s čočkami

Kontaktní čočky SofLens 59 vyhledávají pacienti především pro jejich příznivou cenu a jednoduchou manipulaci. Jsou oblíbené nejen mezi začínajícími nositeli, ale také pro zkušené uživatele. Díky jejich lehkému zabarvení je manipulace s nimi velmi příjemná a jednoduchá.

Skvělé pohodlí po celý den

Pomocí technologie ComfortMoist poskytuje pohodlné nošení po celý den. V průběhu celého dne se pomalu uvolňuje roztok a zvlhčující látky, které poskytují dostatečnou hydrataci.

Ostré a jasné vidění

Kontaktní čočky SofLens mají optiku High Definition, tato technologie snižuje rozostření viděných objektů, halo efektu a také snižuje oslnění. Zvykněte si na ostré a jasné vidění i za nepříznivých světelných podmínek.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky