Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Biotrue ONEday for Astigmatism 30 ks

Speciálně vyvinutý mechanismus minimalizuje osychání povrchu čoček a ty si tak udržují 98% zvlhčení po dobu až 16 hodin. Kontaktní čočky Biotrue ONEday for Astigmatism obsahují 78% vody, tato hodnota odpovídá obsahu vody rohovky lidského oka.Výrobce: Bausch & Lomb
Kategorie: Jednodenní čočky / Torické čočky
Dioptrie: -9.00 do +4.00
Cylindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Zakřívení (BC): 8.4
Průměr (DIA): 14.5

Koupit torické čočky Biotrue ONEday for Astigmatism
Array
Prodejní cena577 Kč
Popis

Spolu s hydratací zajišťuje pohodlné a komfortní nošení propustnost kyslíku, která je na hodnotě 42 Dk/t. Kontaktní čočky Biotrue ONEday for Astigmatism jsou pro své skvělé vlastnosti vhodné pro uživatele, kteří často a dlouhodobě využívají digitální zařízení.

Unikátní design

Společnost Bausch & Lomb se při navrhování designu čoček inspirovala mechanismem mrkání lidského oka. Design čoček je navržen tak, aby docílil maximálního pohodlí a stabilního vidění. Konstrukce čoček redukuje oslnění a vznik světelných kruhů i při zhoršených světelných podmínkách.

Ochrana proti UV záření

Kontaktní čočky Biotrue ONEday for Astigmatism obsahují UV filtr, který zdokonaluje ochranu rohovky vašich očí před nežádoucími účinky ultrafialového UVB a UVA záření. Kontaktní čočky zakrývají pouze část oka, a proto je vhodné kombinovat čočky společně se slunečními brýlemi s UV filtrem.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky