Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

PureVision 2 HD 3 ks

Měsíční čočky PureVision 2 HD určené pro kontinuální nošení. Díky technologii ComfortMoist dlouho zachovávají vlhkost. Měsíční kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou novinku na trhu od firmy Bausch and Lomb.

Výrobce: Bausch & Lomb
Kategorie: Měsíční čočky
Dioptrie: -12.00 do +6.00
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.0

Koupit kontaktní čočky PureVision 2 HD
Array
Prodejní cena326 Kč
Popis

Proč vyzkoušet nové měsíční kontaktní čočky PureVision 2 HD

Tyto kontaktní čočky jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu Balafilcon a byly zkonstruovány pro nositele, kteří trpí nedostatkem kontrastní citlivosti a rozmazaným viděním za zhoršených světelných podmínek. Měsíční kontaktní čočky PureVision 2 HD tak ocení především řidiči, studenti nebo sportovci.

Kontaktní čočky PureVision 2 jsou jedny z nejtenčích kontaktních čoček dostupných na trhu s kontaktními čočkami. Díky technologii ComfortMoist, která bohatě zvlhčuje povrch čočky, poskytují tyto PureVision 2 vysoký komfort po celý den nošení. Přes výjimečnou tenkost si zachovávají velmi příjemné vlastnosti při manipulaci.

Měsíční kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou určené především pro kontinuální nošení, ale pokud je vyjmete z očí, je třeba je uložit do pouzdra a vhodného roztoku.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky