Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Air Optix Plus HydraGlyde 6 ks

Měsíční kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde (v balení po 6 kusech) od špičkového výrobce Alcon® jsou sférickým typem čoček pro korekci krátkozrakosti či dalekozrakosti. S jejich pohodlným nošením a vysokou ostrostí vidění jsou spokojeni tisíce uživatelů po celém světě.

Výrobce: Alcon
Kategorie: Měsíční čočky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.2

Koupit kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde
Array
Prodejní cena549 Kč
Popis

Jedinečná technologie HydraGlyde Moisture Matrix byla navrhnuta s cílem zajistit hydrataci povrchu kontaktních čoček po celý den. Moderní silikonový hydrogelový materiál, z nějž jsou čočky vyrobeny, garantuje až 5krát vyšší propustnost kyslíku k povrchu rohovky v porovnání s některými hydrogelovými čočkami. Křehké čočky je třeba chránit před poškozením a nečistotami. Proto jejich výrobce vyvinul speciální technologii SmartShield, zaručující vynikající ochranu a trvanlivost.

Mezi hlavní výhody kontaktních čoček Air Optix Plus HydraGlyde na měsíční použití patří vysoká hydratace povrchu oka a udržení zdravých očí díky dostatečnému přístupu kyslíku. Jejich uživatelé mohou příležitostně nosit tyto čočky celý den i noc, maximálně však po dobu 6 dní. Tuto možnost však raději konzultujte s očním lékařem, který nejlépe zná stav Vašich očí.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky