Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Biofinity 6 ks

Měsíční čočky Biofinity s vysokou propustností kyslíku od firmy CooperVision. Tyto kontaktní čočky jsou určené k dennímu způsobu nošení i k přespávání. Kontaktní čočky Biofinity jsou vyrobené co nejpřirozenějším způsobem - žádné přídavky, povlaky, zvlhčující prostředky ani povrchová úprava.

Výrobce: Cooper Vision
Kategorie: Měsíční čočky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.0

Koupit kontaktní čočky Biofinity 6 ks
Array
Prodejní cena596 Kč
Popis

Kontaktní čočky Biofinity - zaručená hydratace pro Vaše oči

Měsíční kontaktní čočky Biofinity jsou vyrobené ze silikonovo-hydrogelového materiálu Comfilcon A. Při jejich výrobě byla využita materiálová technologie Aquaform Comfort Science, která způsobuje, že kontaktní čočky jsou měkké a ideálně hydratované. Samozřejmostí je i vysoká propustnost kyslíku a tím pádem maximální kofmrot pro Vaše oči.

Měsíční kontaktní čočky Biofinity jsou vhodné dokonce i k nepřetržitému nošení po dobu 30 dní bez vyjmutí z očí. Tento způsob užívání však musí doporučit oční specialista, který provedl kontrolu Vašich očí.

Asférická přední plocha kontaktních čoček Biofinity zlepšuje jejich optické vlastnosti - obzvláště ostrost vidění za horších světelných podmínek, a umožňuje korekci nižšího astigmatismu a presbyopie. Zaoblené okraje kontaktních čoček navíc zvyšují komfort nošení a omezující vznik barvících se defektů v místě dotyku s očima.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky