Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Proclear Sphere 6 ks

Měsíční čočky Proclear Sphere od firmy Cooper Vision s až 62% obsahem vody.

Prodejní cena449 Kč
Popis

Koupit kontaktní čočky Proclear Sphere


Vyzkoušejte kontaktní čočky Proclear Sphere

Kontaktní čočky Proclear Sphere jsou měsíční kontaktní čočky od spolešnosti Cooper Vision. Kontaktní čočky obsahují 38 % polymeru Omafilkon A a ze zbývajících 62 % vodu, což spolu s nízkou středovou tloušťkou přináší kontaktním čočkám Proclear Sphere výbornou propustnost pro kyslík a současně vysokou hydrataci očí.

Kontaktní čočky Proclear Sphere taktéž obsahují syntetickou napodobeninu látky zvané Phosphorylcholin. Tato látka je obsažena v buněčných membránách lidského organismu, kde udržuje potřebné množství vody v buňce. Kontaktní čočky Proclear Sphere se díky němu vyznačují vysokou rezistencí vůči dehydrataci. Kontaktní čočky zůstávají vlhké a tím příjemné pro oči po celý den. Další vlastností látky Phosphorylcholin je, že zaručuje vysokou biokompatibilitu kontaktních čoček Proclear Sphere – kontaktní čočka, jakožto cizí předmět, je tělem přijata za velmi malé „odmítavé reakce“. Phosphorylcholin na povrchu kontaktních čoček vytváří ochranný film, který zabraňuje usazování proteinů a lipidů, což způsobují diskomfort a zároveň snižují propustnost kyslíku.

Kontaktní čočky Proclear Sphere jsou velmi vhodné pro uživatele trpící tzv. syndromem suchého oka i osoby, které nosí kontaktní čočky 12 hodin denně a ty, kteří pracují v klimatizovaném prostředí.

 

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky