Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Biotrue® ONEday 30 ks

Jednodenní kontaktní čočky Biotrue® ONEday od světového výrobce Bausch & Lomb vznikly na základě inspirace vnitřního prostředí lidského oka. Technologové je navrhli tak, aby maximálně napodobovaly vlastnosti našich očí. To je hlavním důvodem, proč jejich nositelé pociťují celodenní komfort a hydrataci, která je důležitá pro dostatečné okysličení rohovky.

Výrobce: Bausch & Lomb
Kategorie: Jednodenní čočky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.2

Koupit kontaktní čočky Biotrue® ONEday
Array
Prodejní cena396 Kč
Popis

Materiál HyperGel, ze kterého jsou kontaktní čočky Biotrue® ONEday vytvořeny, spojuje vlastnosti silikon-hydrogelu a klasického hydrogelu. Díky tomuto spojení obsahují vysoké procento vody a skvěle propouští kyslík. Aktivní složky, obsažené ve svrchní vrstvě materiálu čočky, se podílí na tvorbě lipidové vrstvy, která minimalizuje dehydrataci čoček. Díky tomu jsou kontaktní čočky vlhké, a přesto si zachovávají skvělé optické vlastnosti při jejich nošení. Tyto kontaktní čočky obsahují minimálně 78% vody, tedy srovnatelné množství vody jako je v rohovce lidského oka.

Ochrana před UV zářením

Kvalitní kontaktní čočky jsou opatřeny UV filtrem, není tomu jinak ani u kontaktních čoček Biotrue® ONEday. Díky UV filtru dochází k absorpci škodlivého UVA a UVB záření. Vždy je však důležité kombinovat kontaktní čočky s další ochranou pomůckou. Kontaktní čočky ochrání pouze část oka, nikoli celé. Doporučujeme tedy používat společně s nimi kvalitní sluneční brýle s UV filtry. Snížíte tak riziko případného vzniku očních chorob.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky