Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Avaira 3 ks

Čtrnáctidenní kontaktní čočky Avaira s vysokou propustností kyslíku (Dk/t=125) a UV filtrem. Čočky typu Ultraflex, Switch Evolve.

Výrobce: Cooper Vision
Kategorie: Dvoutýdenní čočky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakřívení (BC): 8.4, 8.5
Průměr (DIA): 14.2
Array
Prodejní cena299 Kč
Popis

Kontaktní čočky Avaira - komfortní dvoutýdenní kontaktní čočky

Kontaktní čočky Avaira jsou dvoutýdenní kontaktní čočky společnosti CooperVision pro korekci krátkozrakosti i dalekozrakosti. Jedná se o silikon-hydrogelové kontaktní čočky na jejichž výrobu byl použit měkký a pružný materiál Enfilcon A, který má navíc schopnost udržet si stabilní obsah vody.y

Při výrobě dvoutýdenních kontakních čoček Avaira byla použita technologie Aquaform® Comfort Science™, která zajišťuje kontaktním čočkám vyvážený poměr mezi obsahem vody (46 %) a propustností kyslíku.

Dvoutýdenní kontaktní čočky Avaira mají kvalitní optickou konstrukci s asférickým designem, a proto jsou vhodné i pro korekci slabších hodnot astigmatismu a vetchozrakosti (presbyopie). Použitá optika umožňuje kvalitní vidění i za zhoršených světelných podmínek.

Kontaktní čočky Avaira obsahují ochranné filtry proti UVA a UVB škodlivému slunečnímu záření, přesto je ale vhodné je ještě doplnit slunečními brýlemi.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky