Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Chcete si dopřát komfortu a vidět i bez brýlí, ale na druhou stranu, chcete měnit svou image i díky pomocí brýlí? Máme pro Vás skvělé řešení. Jestliže si objednáte kontaktní čočky na našem e-shopu kontakto.cz, získáte voucher na nákup brýlí.

Abyste, ale správně vybrali kontaktní čočky, je důležitá porada s vaším očním lékařem, který Vám na základě důkladného vyšetření doporučí správný typ kontaktních čoček přímo na vaši oční vadu.

Jaké kontaktní čočky u nás najdete

Je několik důležitých faktorů, které ovlivňují výběr kontaktních čoček. Jedním z nich je Vaše oční vada, ale také frekvence jejich nošení. K nejčastěji kupovaným kontaktním čočkám patří jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční kontaktní čočky.

  • Jednodenní kontaktní čočky

Tyto čočky jsou vhodné pro alergiky, kteří nesnesou konzervační látky v roztoku na kontaktní čočky. Každý den si nasadíte nový pár a večer jej zase vyhodíte. Minimalizujete tak riziko alergické reakce.

  • 14denní kontaktní čočky

Jsou pro vás jednodenní kontaktní čočky příliš nákladné, pořiďte si 14denní kontaktní čočky. Po 14 dnech vyměníte starý pár za nový. Důležitou roli hraje péče o tyto čočky, základem je pravidelná péče a ukládání do nového čerstvého očního roztoku.

  • Kontaktní čočky na měsíc

Tento typ kontaktních čoček je nejoblíbenější variantou. Jestliže se nechcete denně starat o své kontaktní čočky, ale naopak si chcete užívat každodenního komfortu jejich nošení, jsou vhodné právě pro vás. Levnější obdobou jsou měsíční kontaktní čočky, které každý den vyndáte a ráno opět vložíte do očí. Výběr je opravdu jen na Vás.

  • Barevné kontaktní čočky

Barevné kontaktní čočky nabízíme jak ve variantě dioptrické tak nedioptrické. Jsou vhodné hlavně pro ty z vás, kteří chtějí změnu ve své image.

  • Torické kontaktní čočky

Jestliže Vám lékař stanovil diagnózu "astigmatismus", pak si pořiďte torické kontaktní čočky.

  • Multifokální (progresivní) kontaktní čočky

Vidíte špatně na blízko i na dálku a nechcete si neustále měnit dvoje brýle. Mutlifokální (progresivní) kontaktní čočky jsou určeny právě pro kompenzaci krátko i dalekozrakosti.

Získejte ke svým čočkám poukaz na nákup brýlí a dopravu zdarma

Aktuálně poskytujeme dopravu zdarma ke každé objednávce. Takže získáte mimo poukazu na brýle také zdarma dopravu a navíc ještě 10% slevu na objednávku kontaktních čoček. Více informací a všechny naše kontaktní čočky naleznete na našem internetovém obchodě Kontakto.cz. Užijte si své nakupování kontaktních čoček.

 

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky