Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 ks

Jednodenní hydrogelové kontaktní čočky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism od společnosti Bausch and Lomb jsou vhodnou kompenzací lehčích forem astigmatismu.

Výrobce: Bausch & Lomb
Kategorie: Jednodenní čočky / Torické čočky
Dioptrie: -9.00 do 0.00
Cylindr: -0.75, -1.25, -1.75
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.2

Koupit torické čočky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism
Array
Prodejní cena536 Kč
Popis

Ostré vidění kdykoli

Optika kontaktních čoček má vysoké rozlišení, které poskytuje výjimečnou vizuální kvalitu za různých světelných podmínek. Design objektivu navíc využívá přidané funkce, které pomáhají udržovat objektiv stabilní během nošení. Čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Hilafilcon B. Tento materiál se vyznačuje vyváženým obsahem vody (59 %), čočky jsou tak pružné, a dostatečnou propustností kyslíku k očím. Obě tyto vlastnosti a materiál obohacený o složku ComfortMoist™ zaručují celodenního pohodlí. Pro jednodušší manipulaci s čočkami je blistr ergonomicky tvarován a čočky jsou jemně zabarvené.

Zdravé kontaktní čočky

Jednodenní kontaktní čočky jsou svěží a každý den nové. To znamená, že není potřeba je každý den čistit, skladovat a jinak se o ně starat. Čočky jednoduše nosíte přes den a večer je vyhodíte do koše. S kontaktními čočkami SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism nespěte, může dojít k podráždění a bolesti očí.

V případě, že kombinujete kontaktní čočky s dioptrickými brýlemi, jsou SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism ideální volbou pro sport, společenské akce a především na dovolené.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky