Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Clariti 1 Day Multifocal 30 ks

Kontaktní čočky Clariti 1 Day Multifocal od výrobce CooperVision poskytují perfektně ostré vidění na dálku, blízko i do střední vzdálenosti. Tyto jednodenní kontaktní čočky jsou vyráběny ze silikon-hydrogelu, který je vysoce prodyšný a díky tomu je jejich nošení zcela pohodlné a komfortní.

Výrobce: <Cooper Vision
Kategorie: Jednodenní čočky / Progresivní čočky
Dioptrie: -5.00 do +6.00
Adice: LOW (do +2.25 D), HIGH (do +3.00 D)
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.1

Koupit multifokální čočky Clariti 1 Day Multifocal
Array
Prodejní cena746 Kč
Popis

Silikon-hydrogel

Na výrobu kontaktních čoček Clariti 1 Day Multifocal je používán silikon-hydrogel Somofilcon A. Tento materiál poskytuje vašim očím dostatek kyslíku a hydratace, díky čemuž jsou vaše oči v maximálním pohodlí. Stejně jako u ostatních kontaktních čoček od společnosti CooperVision i Clariti 1 Day Multifocal využívají technologie WetLoc. Ta zajišťuje, že se molekuly vody přirozeně váží na povrch čoček.

Ochrana před UV zářením

Pro zvýšení ochrany vašich očí jsou do kontaktních čoček Clariti 1 Day Multifocal přidávány také UVA a UVB filtry, které pohltí škodlivé záření. Důležitá je však celková ochrana vašich očí, kterou docílíte používáním slunečních brýlí s UV filtry.

Korekce presbyopie

Jednodenní čočky Clariti 1 Day Multifocal jsou vhodné pro korekci presbyopie. Toto onemocnění souvisí s věkem, kdy vlivem stárnutí dochází k ochabování elasticity a snížení schopnosti zaostřit na blízko. Proto jsou pacientům měřený dvě dioptrie – na blízko a na dálku. Dioptrické zóny jsou v čočkách zabudovány tak, aby oko plynule přecházelo z jedné zony do druhé, čímže je zajištěno ostré vidění do různých vzdáleností.

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky