Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

OPTI-FREE Express 355 ml

Víceúčelový čistící a dezinfekční roztok na čočky OPTI-FREE Express v balení 355 ml. Účinně odstraňuje z kontaktních čoček proteinové usazeniny. Tento roztok pomáhá desinfikovat, uchovat a zvlhčit všechny druhy měkkých kontaktních čoček.

Koupit roztok na čočky OPTI-FREE Express 355 ml
Array
Prodejní cena246 Kč
Popis

Jednoduché čištění

Roztok na kontaktní čočky Opti-Free Express je roztok, který jednoduše vyčistí vaše měkké čočky, aniž byste museli čočky promnout mezi prsty. Patří tedy k NO RUB roztokům. Čočky při používání tohoto roztoku nemusíte mechanicky čistit, aby byly dostatečně desinfikované, přesto však výrobce tento způsob čištění doporučuje používat. Je tak zajištěna 100% jistota maximálního očištění vašich čoček. Při tomto způsobu čištění odstraněna podstatná část depozit (usazenin). Jestliže budete roztok používat bez mnutí, je potřeba, aby v něm byly čočky uloženy minimálně 6 hodin.

Aktivní čištění

Roztok obsahuje aktivní složky POLYQUAD a ALDOX, které odstraňují z vašich čoček všechny škodlivé mikroorganismy. Další čistící složkou je nitrát sodný, ten pomáhá odstranit z povrchu čoček bílkovinná depozita.

Maximální hydratace čoček

Dostatečnou hydrataci čoček zajišťuje zvlhčující složka POLOXAMIN. Ta maximálně hydratuje povrch čoček, díky tomu je zajištěn pocit pohodlí při nošení čoček. Poloxamin dodává čočkám schopnost uzamknout vlhkost na povrchu čoček, která vydrží až 24 hodin. Používat roztok Opti-Free Express můžete po dobu 6 měsíců, tato doba se počítá od prvního otevření lahve.

Složení roztoku na čočky OPTI-FREE Express:

  • chlorid sodný
  • edetan sodný (EDTA)
  • kyselina borná
  • aminomethylopropanol
  • citráty
  • poloxamin
  • polyquad (0,00 1%)
  • aldox (0,0005 %)

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky