Nevíte, jaké kontaktní čočky zvolit? Poradíme vám! Volejte 558 712 283!

Sensitive

Kontaktní čočky

Jestliže jste našimi pravidelnými zákazníky jistě víte, že pro vás připravujeme každý měsíc zajímavé akční nabídky, které ušetří čas i peníze.
Pokud jste v našem internetovém obchodě poprvé, těší nás váš zájem a věříme, že budete s našimi akcemi spokojeni. Aktuálně nabízíme v našem sortimentu roztok Clean Active Premium 100 ml zdarma při nákupu 2 ks balení kontaktních čoček AquaView.

Proč používat roztok při nošení kontaktních čoček?

Péče o kontaktní čočky je velmi důležitá. Při jejich používání a jejich vyjímání z oka může docházet k usazení lipidobílkovinných depozit. Ta na sebe poutají nejrůznější bakterie a díky tomu může dojít k zanesení nečistot do oka.

Je tedy důležité správně o kontaktní čočky pečovat a čistit pravidelně je čistit, potom nebudou mít bakterie možnost způsobit nepříjemnosti.

Jak tedy správně pečovat o kontaktní čočky?

  • Pravidelně kontrolujte v pouzdře množství roztoku
  • Roztok na kontaktní čočky se stejně jako jiná kapalina postupně odpařuje. Proto pravidelně kontrolujte jeho množství v pouzdře na kontaktní čočky.

  • Vyměňujte roztok
  • Důležité je také pravidelně vyměňovat roztok, protože se tak zvyšuje jeho desinfekční účinek. Doporučujeme roztok měnit častěji, aby nedošlo k přemnožení bakterií a plísní, které by mohly způsobit nemalé zdravotní potíže.

  • Roztok používejte pouze jednou
  • Roztok nikdy nedoplňujte, ale při každém čištění použijte roztok nový.

Roztok zdarma získáte k těmto čočkám:

  • AquaView Moist 6 ks
  • AquaView Toric 6 ks

Kontaktní čočky AquaView Moist

Kontaktní čočky AquaView Moist jsou určeny osobám, kterým lékař diagnostikoval krátkozrakost nebo dalekozrakost.

Přírodní polymer zachovává oku dostačující hydrataci, ale zároveň zabraňují hromadění vody v oblasti rohovky a jejímu tření.

Kontaktní čočky AquaView Toric

Kontaktní čočky AquaView Toric jsou určeny osobám, které mají diagnostikovaný astigmatismus. Jsou vhodné ke každodennímu nošení aniž by se oči podráždily nebo dehydrovaly.

Chcete si správně vybrat vhodné měsíční kontaktní čočky?

Jestliže si nejste jisti správným výběrem kontaktních čoček, kontaktujte nás telefonicky na čísle 558 712 283, emailem nebo pomocí formuláře. Rádi zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme se správným výběrem měsíčních kontaktních čoček.

 

Facebook

Sledujte Kontakto.cz na Facebooku a neunikne vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky!

Facebook Kontakto.cz

Facebook  

objednat kontaktní čočky

Objednejte si čočky po telefonu! Volejte 558 712 283

Kontaktujte nás!

Koupit čočky